nawigacja
instagram facebook
O NAS

BARTNIK MAZOWIECKI - MIÓD Z RODZINNEJ PASIEKI KALIŃSKICH

„Bartnik Mazowiecki” to rodzinna pasieka będąca efektem wielkiej pasji oraz wieloletniej praktyki pszczelarskiej Edwarda Kalińskiego oraz jego córki Justyny. Od wielu lat zajmujemy się produkcją naturalnych produktów pszczelich czyli prawdziwego miodu oraz pyłku pszczelego. Więcej o nas oraz o naszej mazowieckiej pasiece można przeczytać na naszej stronie firmowej.
W 2018 roku we współpracy z utalentowaną graficzką, Martyną, wprowadziliśmy do oferty słodkie podziękowania dla gości weselnych w postaci miodu z naszej pasieki, zamkniętego w mini słoiczkach udekorowanych miękkim, bawełnianym materiałem.

Miodki ślubne to eleganckie, zdrowe, a przede wszystkim praktyczne upominki dla Twoich gości. W mini słoiczkach zamknęliśmy miód wielokwiatowy pochodzący z naszej pasieki, prowadzonej od lat w tradycyjny sposób. W przygotowanie każdego słoiczka wkładamy całe serce, tak aby najważniejszy dzień naszych Par Młodych był jeszcze bardziej wyjątkowy. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważne w tym dniu są detale, dlatego też nasze miodki weselne dopracowujemy w najmniejszym szczególe. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi miodkami ślubnymi zamawiając zestaw próbny w cenie 15 zł.
ZAMÓW ZESTAW PRÓBNY MIODKÓW WESELNYCH
Nasze miodki ślubne ozdobione są przyjemnym w dotyku, miękkim bawełnianym materiałem zadrukowanym wybranym przez Was wzorem. Na materiale najczęściej umieszczamy Wasze imiona, datę Waszej uroczystości, z chęcią dodamy także napis „Dziękujemy!”. Posiadamy kilkadziesiąt wzorów w różnych stylach, a każdy z tych wzorów możemy dopasować kolorystycznie do Waszego wesela. Swobodnie możemy także zmieniać czcionki.
prezenty dla gości weselnych
Jeżeli jednak chcielibyście aby wzór na naszych miodkach weselnych był idealnie dopasowany do motywu Waszej uroczystości lub Waszych zaproszeń, to chęcią stworzymy dla Was nowy, indywidualny wzór. Ponadto, każdy nasz miodek weselny ozdobiony jest wstążką lub sznurkiem w wybranym przez Was kolorze, dodatkowo możemy dołączyć pasujące winietki z imionami Waszych gości lub wybraną przez Was sentencją.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Miodki ślubne oferujemy w mini słoiczkach o dwóch pojemnościach, 40 ml czyli około 50 g pysznego, naturalnego miodu, lub 80 ml czyli około 100 g miodu. Nasze Pary Młode najczęściej wybierają do swoich miodków weselnych delikatny i słodki w smaku miód wielokwiatowy. Polecamy go szczególnie ze względu na jasnozłotą, przyjemną barwę. Ceny zależne są od wybranego wariantu.

Zachęcamy do samodzielnego zaprojektowania swojego miodku oraz złożenia zamówienia poprzez nasz konfigurator miodków ślubnych.
ZAPROJEKTUJ SWÓJ MIODEK